Akční teambuilding a epický larp

Večer 13. října 2023 se část našeho vedení sešla v laser game aréně, aby si užila adrenalinový zážitek plný akce. Strávili jsme večer lítáním po aréně a střílením na sebe navzájem, včetně střelby na umístěné terče. Hráli jsme ve formě týmového souboje, kde jsme získávali body za eliminaci členů soupeřícího týmu. Věřím, že si tento teambuildingový zážitek všichni užili a těšíme se na další podobné akce v budoucnu.

Následně, v neděli (v sobotu to nešlo, protože jsme podporovali naše členy týmu v závodě Stopou bratra Šiwy), jsme měli Larp, který byl pro nás připraven Kubasem. Larp obsahoval mnoho zajímavých a zábavných úkolů, různé postavy s vlastními agendami, napínavé souboje a dobrodružství spojená s cestováním po okolí Starého Plzence.

— Ignor