Čarodějnice (1. 5. 2016)

Naši čarodějové a čarodějnice se setkali první květnový den na Košutce, odkud jsme se vypravili do lesa pod Krkavec. První hra, co jsem hráli, byla Veverky. Veverky jsou o tom, že se rozdělíme na teamy a zavážeme si oči šátkem. Kromě jednoho, který bude navigátor. Navigátor musí ostatní dovést do cíle co nejrychleji (pozn. red.: Přičemž jeden konec spojené řady se vždy musí držet nějakého stromu.). Vyhrává ten, kdo bude první v cíli. Po této hře jsme šli dál na horu Krkavec. Při cestě jsme hráli mnoho zajímavých her (pozn. red.: Např. boj s dvouhlavou saní). Když jsme došli na místo určení, tak jsme zapálili oheň a opékali buřty. Po jídle jsme hráli hru, která byla něco jako vybíjená a paintball zároveň (pozn. red.: Jedna skupina dobývala opevnění druhé skupiny pomocí barevných plastových míčků.). Po této skvělé hře jsme si zalítali ve dvojicích na košťatech, udělali společnou fotku a šli jsme zpět na Košutku, kde jsme se rozloučili.

— Ignor