Výprava do Ošelína (12. – 14. 2. 2016)

Sešli jsme se na vlakovém nádraží. Vlakem jsme dojeli do Ošelína. Když jsme došli do naší chatky, tak jsme si vybalili. Pak jsme hráli na volby, do třetice postoupily Lečo, Týna a Písk. Celé to vyhrála Písk. Protože bylo pozdě a bylo po večerce, šli jsme spát.

Ráno jsme šli na výlet k Anakondě (stočenému stromu). Cestou se hrál kartáčkový vrah. Tato hra se hrála tak, že každý si vylosoval papírek s tečkou nebo bez. Ten, kdo měl tečku, byl vrah. Vrah nenápadně vraždil. Když jsme došli na Anakondu, hráli jsme hru „Kámen, nůžky, papír“. Po velkém kopci nám vedoucí s velkou radostí oznámili, že máme Marťase a potom Koštěte dostat na lopatky. To všechny vyčerpalo. (Ale dali jsme to :)). Večer, když šli Ýtý s Pavoukem pro dříví, uviděli králíčka. Teda mysleli si, že je to králíček, ale byla to liška. Liška všechny vystrašila a zaujala.

Poslední den se balilo, balilo a do třetice balilo. Potom jsme se sbalili a vlakem odjeli domů.

— Týna

oselin2016