Výprava na Kokotské rybníky (14. 11. 2010)

Dne 14.11. jsme se vydali na výpravu na Kokotské rybníky, byla to historicky první výprava Rysů, s kterýma šly Zubice. Po srazu na vlakovém nádraží a nástupu do vlaku jsme se vydali směrem Praha a kousek před Rokycanama jsme vystoupili. Poté si Zubice a Rysové vzali mapy a zkoušeli se zorientovat. Po pár minutách boje s mapou jsme trefili správný směr a vyrazili. Když jsme se blížili k lesu, tak jsme dali pár seznamovacích her. Poté jsme se sebrali a šli zase kousek, když jsme došli k „odpočívadlu“, kde proběhla první svačina a několik dalších her, například brtníci. Potom jsme už jenom šli a šli až jsme došli k našemu cíli. Zde proběhla delší přestávka, během které se část Zubic společně s Majdou a Mílou vydali připravovat stopovačku s úkoly pro poklad. Když mladší Zubice a Rysové zregenerovali, vydali se na stopovačku, kde plnili úkoly. Po absolvování celé stopovačky našli odpočívající přípravný tým, který je poslal na poslední úkol, ukořistit poklad, který hlídal strážce. Pokud byli spatřeni, tak se museli vrátit. Po chvíli taktizování a běhání se jim to povedlo a všichni si odměnu za stopovačku náležitě vychutnali. Poté jsme se vydali na vlak, který jsme stihli s předstihem. Ještě jsme udělali pár společných fotek, nastoupili do vlaku a vrátili se zpátky do reality velkoměsta.

— Míla