Prahou plnou strašidel podruhé

Opět lednová Praha, opět klubovna na Bílé Hoře, opět dvouhodinový orientačně-šifrovací závod s hledáním strašidel v uličkách převážně Starého Města. Tentokrát jsme měli 6 týmů.  Výsledky, tedy pořadí mezi stovkami týmů tří věkových kategorií, zatím nevíme, ale Rysové získali 23 bodů za 11 nalezených strašidel (z 15ti, to je fakt slušný výkon), Čumáčci (tak se pojmenovaly holky z Rysů, které si daly spíš výlet) 6/5, Ledňáčci 12/6, Svišti 17/7, Zubice 7/5 (aneb jak překročit časový limit) a trosky Káňat 10/6 (dvojice postarších). Kromě závodu jsme se svezli přívozem, prošli zrcadlové bludiště na Petříně, navštívili Vyšehrad, kde jsme mj. viděli hrob A.B.Svojsíka, ….Celkem 23 členů oddílu a fajn víkendovka.

— Milan

A následně se nám sešla ještě druhá verze:

O víkendu jsme jeli do Prahy na sobotní akci „Praha plná strašidel“ kde se zůčastnilo okolo 300 skupin skautů. Když jsme ještě nebyli na akci tak jsme se projeli například historickou tramvají nebo jsme několikrát jeli metrem. Podívali jsme se na Petřín i na Vyšehrad kde jsme se byli podívat i na hrob rodiny Svojsíků. Víkend jsme si užili a na to že nejsme z Prahy se náš nejlepší tým umístil na 6. místě.

— Cvrček