Po jamboree

Od 22. července do 2. srpna jsme se já, Džanetka, Týna a Ignor stali účastníky celosvětového setkání skautů. Letos se konalo v Západní Virginii a my tam mohli být s Jamoddílem Miloše Formana. Vyzkoušeli jsme si spoustu aktivit, jako např. střílení z luků, horolezení, potápění nebo zip line… Kromě parádních zážitků jsme ale poznali spoustu a spoustu nových lidí a tradic. Deset dní plných skvělých lidí, a to jak Čechů, tak cizinců, jsme si neuvěřitelně užili.

 

Post Event

Po skončení jamboree jako takového jsme se s částí z nás rozloučili, ale Týna a já jsme ke konci našeho tripu do Ameriky měli ještě daleko. Druhého srpna započalo cestování po Státech. Nebyli jsme však sami, přes 300 lidí z českého kontingentu tam zůstalo s námi… Tedy spíš my s nimi 😀

Začali jsme s Washingtonem D.C., druhý den jsme navštívili Philadelphii a nakonec jsme strávili tři dny v New Yorku.

Poté už nás čekal jen ten předlouhý let zpět domů. No, zkrátka a dobře, bylo to boží!

— Káča