Tábořiště se vyprazdňuje

Skončila táborová hra, v níž vyhráli Rybáři, proběhlo závěrečné vyhodnocení, také několik slibů a mladší členové odjeli domů ke svým vanám, postelím a vybraným lahůdkám :-).

Letošní tábor přinesl některá fajn překvapení. U některých členů polevila telecí léta a dalo se s nimi mluvit celkem rozumně (kéž jim to vydrží :-)), někteří generálové s epokoušeli být jen plukovníci :-), naši notoricky neradi zpívající skauti zpívali tentokrát ze všech sil (dokonce i na propršené dobrovolné výpravě na Bílou skálu). No, řekněte, není to důvod pro alespoň dobrý pocit?

V táboře zbyla jen část 15+ (prostě rádci a vedení), aby za pomoci některých rodičů (kterým opět a znovu děkujeme) bourala, odvážela … a v omezených prostorech prožila ještě několik dnů programem pro starší, debatováním o tom, jak bude vše vypadat příští rok, a tak různě :-).

— Milan