Družinový Ošelín (8. – 10. 4. 2019)

Zápis z kroniky Rysů

Sešli jsme se v pátek 8. března na hl. nádraží v Plzni a vydali se vlakem do Ošelína. Tam jsme vybalili věci, uklidili, rozdělali oheň a „rychle“ uvařili večeři v podobě hrachové polívky. Zahráli jsme si Kubovo hru a šli spát. Ráno v sobotu byla ranní rozcvička vedená Kubou, po které jsme si dali snídani – rohlíky s nutelou. Poté jsme se odebrali ven kde jsme se rozdělili do dvou skupin a jedna skupina měla udělat nejdříve oheň a poté lanovou lávku a druhá skupina to měla obráceně. Pak jsme si dali svačinu – jogurt a „vybraní“ si dali i tajnou myškavěc. Pak jsme šli na procházku, která trvala asi 3 nebo 4 hodiny a ještě předtím jsme si dali oběd – kuskus. Během procházky se hrály nějaké hry a byla svačína. A ještě k těm hrám… nebudu to rozebírat, ale mám k tomu tři slova: „Náčelník Holý Zadek“. Po návratu jsme si dali večeři – toxický odpad (krupicová kaše). Pak nám vedení usnulo a my jsme si tak udělali vlastní zábavu. V neděli byla opět rozcvička po níž následovala jak jinak než snídaně – chleba ve vajíčku. Hrály se hry, které se měly hrát v sobotu večer, ale hra s plyšáky se natolik prodloužila, že nebyla svačina, ale rovnou se začal připravovat oběd v podobě gulášovky. Pak už jsme si jenom zabalili věci, uklidili, vzali si na cestu svačinu a odjeli vlakem zpět do Plzně.

PS: nen to zkrácené, ale jedna hra trvala třeba 2 nebo 3 hodiny a proto je toho tak málo 🙂

— Zapsala Anče