Výprava bez pana Cimrmana (Pístov, 23. – 25. 9. 2018)

Pátek

Po krátkém času, kdy jsme se našli na nádraží, jsme v 17:05 hod. (možná s krátkým zpožděním) vyjeli z hlavního plzeňského nádraží. Někdy kolem čtvrt na sedm nás v Chodové Plané přivítal obří lijavec, ve kterém jsme opravdu nechtěli jít, tak jsme se asi na hodinu ubytovali v tamním podchodu. Když jsme konečně vyrazili a pršelo už o něco méně, měli jsme jít cestou po dvanácti papírcích s GPS souřadnicemi a dorazit do zatím neznámé cílové destinace. Při usilovném chtění dorazit do tepla jsme omylem sešli z cesty a kolem půl desáté jsme se ocitli na jakémsi kopci, ze kterého jsme spatřili Dolní Kramolín, odkud to bylo jen asi tři čtvrtě hodiny cesty svižným krokem do cíle. Jakmile jsme ve 22:10 hod. konečně přišli, s úsměvem nás přivítal Koště, najedli jsme se a hned šli spát

zapsal Kuba

Sobota

Začala vlastně naším příchodem… Pokračovala čištěním zubů a následným spaním…

Ráno byla rozcvička v podobě tance proti dešti a snídaně. Potom jsme šli stavět přístřešky do lesa. Přes poledne měl

program Ýtý… A protože všichni známe Ýtýho kreativitu, tak se hrály vlajky… Poté si Káňata užívala tancování a Rysové museli vařit oběd – těstoviny… Po vlajkách následovala bez pochyby nejlepší hra výpravy – Paparazzi a protože by bylo naprosto zbytečné ji celou vysvětlovat, tak to trochu zkrátím… Ožralý youtouber se snaží navázat intimní vtah s lampou (prosím, nechtějte po mně vysvětlení…).

No… mezi Paparazzi a Káčinou přednáškou o hvězdách už se asi nic moc zajímavého kromě večeře nestalo, tak bych toto celé ukončila jak jinak než SPANÍM…

Neděle

Dalo by se očekávat, že den začal obyčejnou rozcvičkou, ale kvůli nepříznivému počasí jsme měli rozcvičku ve spacáku…

Po klasické snídani byla hra Co kdyby, která měla být původně již v sobotu, ale kvůli časovému skluzu byla až v neděli. Následovala taková vylepšená seznamovačka…

Dále klasické balení věcí, bourání sobotních přístřešku a po obědě odchod na vlak. Vlakem jsme tentokrát nejeli sami, ale jela s náma Áda… Opět nám sice počasí nepřálo, ale i tak jsme si celou výpravu moc užili… 🙂

zapsala Anče