Cyklovýprava (12.5.2018)

V sobotu 12.5. se vydalo osm cyklistů z řad vedení, roverů a starších skautů (jmenovitě šlo o Ondrajdu, Martina, Máržu, Čiky, Cipíska, Mayu, Breptala a Mirku) na cyklovýpravu směr Dobřany. Začalo se vskutku slibně, protože od klubovny jsme odjížděli s více než čtvrt hodinovým zpožděním, o jehož výrazné navýšení se postarala Maya ještě před Valchou, když dokázala píchnout duši hned na čtyřech místech.

Dále se cesta naštěstí už obešla bez komplikací, navíc skvěle vyšlo i počasí (nebudeme se hádat, se sluncem v zádech se jede lépe než za deště). Odměnou nám byla výborná dobřanská zmrzlina, kterou jsme ještě zapili točenou kofolou. V pořádku jsme dojeli zpět do Plzně, trasou přes Valchu a Lhotu.

Díky Ondrajdovi za výběr skvělé trasy (celkem asi 33 km) a celkovou organizaci výpravy.

— Maya