Maškarák (9. 3. 2013)

V deštivou sobotu se po roce opět konal maškarák, oproti letům minulým ve společenském sále SOUE Skvrňany. Sice nás bylo méně než předcházející roky („jen“ 16), ale i tak to za to stálo. V našem kolektivu se to hemžilo různorodými maskami. Nalezli bychom zde různé princezny, kočky, piráty, květinové děti a jednu známou kapelu (Kiss).

Lidí, respektive dětí, bylo méně než v dřívějších letech, možná to zkresloval sál s malým tanečním parketem. Tentokrát se maškarák nesl v duchu Cirkusu a společně s ním jsme navštívili všechny světadíly, viděli žongléry nebo třeba ukázku bojového umění wu-shu. Příjemnou změnou byla živá kapela, která se sice občas prostřídala s počítačem vybranou hudbou, ale každý si jistě našel „tu svoji“ písničku.

Závěrečné vyhodnocení nebylo tak pestré naším zastoupením, ale přeci jen jsme něco vyhráli („nejvíce květinové kostýmy“, „nejhudebnější skupinová maska“).

— Míla