Výročí narození TGM (7. 3. 2012)

I letos jsme Magistrátu asistovali při pietním aktu na náměstí TGM k výročí narození našeho prvního prezidenta. Po proslovech politiků (ministr Pospíšil, primátor Baxa a několik dalších) došlo na kladení věnců a kytic a to byla naše parketa. Spolu se skauty ze Stopy jsme vytvořili dvojice nosičů Majda + Kačka a ze Šipky Adan s Kamíkem. Vedle toho ještě za ORJ pokládala Pejťa kytici s Markem, předsedou ORJ. Kromě nosičů ještě na předstupni pomníku stáli jako čestná stráž Danča s Liščákem, který byl pro tento den jmenován okresním vlajkonošem :-). Ti to měli asi nejtěžší, stát tři čtvrtě hodiny téměř bez hnutí není žádná sranda. Kromě těchto důležitých skautů ještě poblíž dělal Míla držák šatstva a okolo se potloukal Milan s foťákem.

— Milan