Bowling s rodiči (18. 2. 2012)

Na druhý bowling s našimi rodiči dorazilo na „Papírnu“ 18 lidí. Vedle vedení (Milan, Koště, Míla, Mirka) ještě rodiče Šéfíka, Breptala s Káčou, Káji, Čiky, Márži, Rádi, Pavouka a Ádi s Týnou. První dvě hodiny jsme se snažili odvádět mistrovské výkony na bowlingové dráze. Dlužno přiznat, že občas dráha vzdorovala a kuželky se vysmívaly, ale padlo i pár striků (jedna rána = všechny kuželky dolů). Výsledky jsme ani nepočítali, házelo se vysloveně o zábavu a taky se přitom povídalo, takže občas se ozývalo „dvojka, kde je dvojka?“ a podobně. Nakonec jsme si ještě nechali od číšníka udělat společnou fotku „sportovců“.

Poté, co nám vypršel bowlingový čas, přesunuli jsme se k vedlejšímu dlouhému stolu, postupně se začali sytit různými jídly a povídali a povídali. Někteří si prohlíželi Mirky oddílový kalendář, o kterém netušili, že ho už léta děláme, a postupně se rozvíjela debata, kdo půjde v březnu na skautský ples do Alfy. Všichni se tak hecovali, že nakonec nás asi bude dav. Ale konec konců proč ne, ať je vidět, že držíme spolu :-).

— Milan