Grilovačka s rodiči (1. 10. 2011)

Ten, kdo první říjnový den nezabloudil a trefil na Koštětojc zahradu na Výsluní, určitě nelitoval. Přálo nám totiž i počasí, takže nás čekalo několik hodin posezení, nejprve kolem 2 grilů (a že jsme jim dali do těla) a pak i kolem ohně. Sice původní předpoklad byl, že zagrilujeme a pak se setměním asi vyrazíme domů, ale když ono bylo hezky a taky nám bylo hezky spolu a čas nás netlačil a oheň je oheň… Prostě jděte za těchhle podmínek domů, to nejde.

A co jsme dělali kromě přejídání se a povídání si (ne že bychom s tím nevystačili)? Někteří z nás si ještě vyzkoušeli, jestli když vystřelí z foukačky, trefí se aspoň do zahrady, a jestli poletí jen šipka nebo i plíce. Ale nakonec měli všichni všechno a navíc dobrý pocit ze setkání a příjemno v žaludku.

Celkem se nás sešlo osmero rodičů a něco vedení, prostě skoro dvacet. Třeba se příště (a že nějaký příště zřejmě bude) do pátrání po správné zahradě pustí ještě víc lidí.

— Milan

SONY DSC