Čajovna – tělocvična (26. 3. 2011)

Protože v poslední době je nás v oddíle už tolik, že se všichni skoro nevejdeme do klubovny, omezili jsme trochu množství tradičních oddílových čajoven. Klubovna přeci jen není nafukovací a ve chvíli, kdy je to tam hlava na hlavě, se moc čajovnového programu už moc dělat nedá. Proto jsme se rozhodli občas tradiční čajovny nahradit méně tradičními tělocvičnami, zimními stadiony a dalšími místy, kam se naskládáme přeci jen o poznání lépe.

A právě jedna taková čajovna – nečajovna se konala v sobotu 26. března v Radobyčické sokolovně. Sešlo se nás něco přes dvacet, ale kdo by to v tom mumraji zvládnul spočítat přesně? 🙂 Na programu byly takové vylomeniny jako házení s gymballem (to jsou takové ty veliké míče na sezení a na cvičení), vybika, rugby, fotbálek, na jelena i Šéfikovo Dobývání hradu. Že jsme si zařádili vydatně, se ostatně můžete přesvědčit na #kečupu. Někteří sice při fotbálku utrpěli menší zásahy, ale všichni úspěšně přežili a to i přesto, že jsme kromě výše zmíněných sportů trénovali i živou rolku a hráli mravence v marmeládě. Řádně vysportovaní jsme se cestou domů ještě stavili na jednu kofolu a pak hurá busem domů. Tedy někteří ještě s jednou zastávkou v sokolovně pro zapomenuté věci, ale nakonec jsme se úspěšně vrátili všichni a se vším.

— Koště